Kontakty

TRONIC spol. s r.o.

Mezi Úvozy 1850/1
193 00 Praha 20 – Horní Počernice

IČO: 47124601
DIČ: CZ47124601
E-mail: odbyt@trafo.cz

Vaši zakázku si můžete vyzvednout v naší provozovně v Horních Počernicích v
Po – Pá mezi 8:00 a 16:00 hod.

Petr Valenta

Ředitel a jednatel společnosti

Romana Valentová

Finanční ředitelka a jednatelka

Kontakty na zaměstnance

Petr Valenta Ředitel a jednatel společnosti petrv@trafo.cz +420 736 621 573
Romana Valentová Finanční ředitel a jednatelka valentovar@trafo.cz +420 736 621 575
ing. Jiří Valenta CSc Specialista pro výzkum a vývoj valenta@trafo.cz +420 736 621 571
Petr Trojan Technický ředitel, návrhy VN transformátorů a tlumivek trojan@trafo.cz +420 736 621 574
Radek Mrázek Vedoucí výpočtového střediska, návrhy transformátorů EI a toroidů mrazek@trafo.cz +420 736 621 570
Petr Kořínek Vedoucí provozu, výkonových tlumivek a transformátorů korinek@trafo.cz +420 731 180 630
ing. Hladík Mechanická konstrukce hladik@trafo.cz +420 261 212 438
Jaroslav Zoula Měření a výstupní kontrola mereni@trafo.cz +420 604 711 694
Milan Seiner OTK seiner@trafo.cz +420 261 212 438
Petr Bečka Vedoucí zásobování, logistika becka@trafo.cz +420 737 384 423
Expedice expedice@trafo.cz +420261 212 438
Odbyt odbyt@trafo.cz +420 6261 212 439